افتتاح نهمین بخش فعال بیمارستان شهید بهشتی آبادان

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری سلامت معاون توسعه مدیریت و منابع دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آبادان اظهار کرد: بخش مراقبت‌های ویژه قلبی بیمارستان شهید بهشتی دارای ۶ تخت فعال است. عبدالناصر میرشکاک با اشاره به اینکه بخش مذکور نهمین بخش فعال شده در بیمارستان شهید بهشتی به شمار می‌رود، از بخش اطفال، اتاق عمل، آی سی یو، زنان و زایمان، داخلی، جراحی به عنوان برخی از بخش‌های موجود در این بیمارستان نام برد.

 به گفته وی، بخش مراقبت‌های ویژه قلبی در زمینی با زیربنای ۲۰۰ مترمربع و با صرف اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و با همکاری سازمان منطقه آزاد اروند تکمیل و تجهیز شده است.

 معاون توسعه مدیریت و منابع دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آبادان تصریح کرد: عدم تامین نیروی انسانی مورد نیاز دلیل اصلی تأخیر در راه‌اندازی این بخش بود که خوشبختانه با پیگیری‌های انجام شده نیروی مورد نیاز تامین و به‌کار گرفته شد.

میرشکاک با بیان اینکه برخی از بخش‌های این بیمارستان پیشتر هم بوده است، اضافه کرد: اکنون بخش‌های مختلف این بیمارستان نوسازی و به وسایل و تجهیزات بیمارستانی جدید و مدرن با هدف ارائه خدمات بهتر و بیشتر به شهروندان مجهز شده است. وی در پایان یادآور شد: البته کمبودهایی نیز وجود دارد که درصدد رفع آنها هستیم تا در حوزه توسعه و درمان بتوانیم بیشترین خدمات را به مردم ارائه کنیم.

[ad_2]

لینک مطلبپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *