بایدها و نبایدهای اینستاگرام

بایدها و نبایدهای اینستاگرام

از نام های کاربری ناشیانه استفاده نکنید.
متاسفانه عملکرد جستجو در سایت اینستاگرام بخوبی سایتهای دیگر انجام نمی شود. اگر شما نام کاربری خود (یا حتی نام اصلی خودتان) بگونه ای انتخاب شود که پیدا کردن آن سخت باشد، مردم موفق به پیدا و دنبال کردن شما نمی شوند. در عوض می توانید برای نام کاربری در این شبکه از چیزی استفاده کنید که پیدا کردن و تشخیص آن برای هر کسی آسان باشد، خواه این نام واقعی شما باشد یا نامی باشد که برای کسب و کار خود انتخاب کرده اید.
ارسال پست در اینستاگرام یکی از دغدغه‌های عاشقان مد و فشن است و برای آن‌ها  افزایش فالوور اینستاگرام  تبدیل به یک کابوس شده‌ است. شاید عجیب به نظر برسد اما برای این که شما بتوانید بیشترین لایک و کامنت را در زیر عکس‌های اینستاگرام خود به دست آورید  و حتی برند خود را در ایسنتاگرام معرفی کنید ٬ راه و روش خاصی وجود دارد. امروز می‌خواهیم به شما کمک کنیم تا در دنیای پر پیچ و خم اینستاگرام موفق باشید.
افراد کمی هستند که به جای استفاده از فیلتر‌های آماده٬ از ابزار ویرایش استفاده ‌می‌کنند٬ اما بر خلاف فیلتر‌های از پیش تعیین شده‌ی اینستاگرام، با این ابزار‌های ویرایش می‌توانید متناسب با عکس خود و دقیقاً آن طور که می‌خواهید عکس خود را تنظیم کنید و در نهایت یک عکس منسجم و زیبا و باب میل خودتان در صفحه‌ی اینستاگرام خود به اشتراک بگذارید.
اینستاگرام تماما محیطی برای تعامل و اشتراک گذاری مطالب مختلف است. جز در شرایطی که شما در این محیط تازه وارد باشید، نباید در سایه قرار گرفته و فعالیتی نداشته باشید. در عوض بصورت پیوسته محتوایی را در این شبکه ارسال کنید، محتوای دیگران را بپسندید و در زیر کامنت های آنها پیوسته   خرید فالوور اینستاگرام نظرات خود را درج کنید. با محتوای دیگران تعامل داشته باشید تا از این طریق بتوانید روابط بهتری را با دیگر کاربران در این محیط برقرار کنید.
با بسته های افزایشی وب سایت فالوور بالا از قبیل افزایش فالور اینستاگرام ، افزایش لایک اینستاگرام ، افزایش ممبر تلگرام و بازدید پست ها و ویدئو های خود را تا صد برابر سریعتر انجام دهید. راه صد ساله را یک شب طی کنید!!!


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *