دنیای خبر از بازیگران و هنرمندان مشهور کشور (۳۲۱)

“پایگاه اینترنتی روبات سورنا”:

دنیای خبر از بازیگران و هنرمندان مشهور کشور (321)

دنیای خبر از بازیگران و هنرمندان مشهور کشور «۳۲۱»

آخرین تصاویر زیبای بازیگران و چهره های معروف ایرانی را برای شما از اینستاگرام استخراج کرده ایم که جالب میباشند. 

 

رخشان بنی اعتماد و جهانگیر کوثری, زوج متشخص دنیای هنر در حاشیه اختتامیه جشنواره فیلم سلامت. همین که هنرمندی چون باران کوثری تحویل جامعه هنری ایران داده اند باید به آنها سربلندی کرد و ممنون آنها بود.

دنیای خبر از بازیگران و هنرمندان مشهور کشور (321)

قصه عروسی بهاره بانو تازه شروع شده و چند وقتی شاهد عکس های ایشان در حالت های گوناگون و مناسبت های متعدد خواهیم بود. بله در این تصویر هم همان طور که شاهد هستید, یا علی گفته اند و عشق نخست شده هست. در هشتگ های چیده شده در زیر تصویر هم لازم هست اشاره کنم

 

آن دو هشتگ ژاکسی و هاینس, اسم دو برند آرایشی بهداشتی ای هست که همسر اخیر بهاره بانو مالک آن هاست. هشتگ برکت در ادامه انها هم کاملاً بیانگر همۀ چیز هست. خداوند به زندگی شان برکت اکثر از این بدهد.

دنیای خبر از بازیگران و هنرمندان مشهور کشور (321)حال و هوای شروع مقاله را با این تصویر از اساتید بی تکرار ساز, دگرگون می‌کنیم. استاد عثمان خوافی نوازنده چیره دست دو تار و استاد کیهان کل هر که نیازی به معرفی ندارد. آرزوی سلامتی داریم برای همه ی افرادی که عاشقانه هنر این سرزمین پرهنر را زنده نگاه داشته اند.  

دنیای خبر از بازیگران و هنرمندان مشهور کشور (321)قطعا برترین تصویر روز هست, دخترک تپلو و خوردنی علی کریمی در کنار برادر هایش. هیما بانو, آقا هیرسا و آقا هاوش. خداوند حفظشان کند.

دنیای خبر از بازیگران و هنرمندان مشهور کشور (321)دیروز ۵ شهریور زادروز دنیا پهلوان تختی بود. پهلوانی که زیر حرف اجبار نرفت و هیچ کاری جز خواست مردم, انجام نداد. روحش خوشحال و یادش گرامی. پست مسعود شجاعیِ عزیز به مناسبت زادروز دنیا پهلوان تختی. 

دنیای خبر از بازیگران و هنرمندان مشهور کشور (321)نگاهمان به قابلیت های هنریِ آناهیتا درگاهی با این نقاشی از حسن معجونی به کلی تغییر کرد. آناهیتای نقاش قطعا بسیار بهتر هست از آناهیتایی که بازیگری می‌کند.

دنیای خبر از بازیگران و هنرمندان مشهور کشور (321)

تا تک تک شات هایی که عکاس در روز عروسی از بهاره گرفته در اینستاگرام نقش نبندد, این قصه ادامه خواهد داشت. بهاره جان گفتگو از بیست سال آینده کرده ای, بگذار ما هم یادی از همین چند ماه پیش بکنیم.

دنیای خبر از بازیگران و هنرمندان مشهور کشور (321)

و توئیتی که تاریخ هیچوقت آن را فراموش نخواهد کرد! :»»»  

دنیای خبر از بازیگران و هنرمندان مشهور کشور (321)سلفی محسن فروزان و همسر جان قطعاً تحت تاثیر آن میوه عجیب /اخته تر/ روی کاغذ پشت سرشان قرار گرفته هست. مگر شکنجه های دوران قاجار برچیده نشده هست؟!

دنیای خبر از بازیگران و هنرمندان مشهور کشور (321)وقتی دنبل مورد نظر موجود نیست و مجبوری تا تمام شدن کار یکی از داداشیا علاف شوی.

دنیای خبر از بازیگران و هنرمندان مشهور کشور (321)تصویر یادگاری نفیسه روشن با پرتره یکی از بزرگان تاریخِ روسیه که همسرش بیش از اندازه خُر و پف میکرده هست.

دنیای خبر از بازیگران و هنرمندان مشهور کشور (321)مثلاً سارق دریایی شده. درخواست می‌کنم بهش دقت کنید. نیاز دارد.

دنیای خبر از بازیگران و هنرمندان مشهور کشور (321)سوگل طهماسبی و امیرمحمد زند در پشت صحنه سریال جدیدی که شاید دارد برای ایام ماه محرم سر هم میشود.

دنیای خبر از بازیگران و هنرمندان مشهور کشور (321)سلفی خوشحال سعید عرب در کنار مادر و خاله عزیزش. آرزوی سلامتی داریم برای تمامی مادر های نازنین.

دنیای خبر از بازیگران و هنرمندان مشهور کشور (321)نورا بانو هاشمی, در اختتامیه جشنواره فیلم سلامت. چند سالی میشود نورا هاشمی هیچ کاری در سینما نداشته. فکر کنم آخرین آن /جیب بر خیابان جنوبی/ ساخته سیاوش اسعدی بود.

دنیای خبر از بازیگران و هنرمندان مشهور کشور (321)پریناز ایزد یار در توزیع دهمین قسمت از فصل دوم سریال شهرزاد در پردیس کوروش. حلقه در دست راست هست, نگران نباشید.

دنیای خبر از بازیگران و هنرمندان مشهور کشور (321)باز جای شکرش باقی هست که نمی گوید /منو برگردونین کشور خودمون/. 

دنیای خبر از بازیگران و هنرمندان مشهور کشور (321)زحمت جمله اموزنده این هفته را امیرحسین رستمی کشیده هست. با مشارکت ارنست همینگوی نویسنده آمریکایی. 

دنیای خبر از بازیگران و هنرمندان مشهور کشور (321)اسم: حامد بهداد

پیشه: گفت و گو ها و اظهار نظر های غوغایی در حوزه هایی که به او مربوط نیست, در اوقات فراغتش هم بازیگری می کند.

دنیای خبر از بازیگران و هنرمندان مشهور کشور (321)سلفی زیبای خاطره اسدی که ای کاش چپکی نیود. تکیه داده بر شیب کم شانه ی پدر

تصاویر بازیگران

دنیای خبر از بازیگران و هنرمندان مشهور کشور (321)عاشقانه های آسانسوریِ علی اوجی و نرگس محمدی.  

دنیای خبر از بازیگران و هنرمندان مشهور کشور (321)افتخارآفرینی شیربچه های والیبال و قهرمانی شان در دنیا, ما را به آینده والیبال کشور بسیار امیدوار کرد, به آمدن نسلی که بی حدس خواهد درخشید. تبریک بی اتمام به این قهرمانان رشید و به همه ی مردم ایران.دنیای خبر از بازیگران و هنرمندان مشهور کشور (321)همایون خان ارشادی در نمایی از فیلم /علی و نینو/, پروژه ای انگلیسی – روسی – آذربایجانی که برای جشنواره کن سال آینده تهیه میشود. بر زمینه حکایت مشهوری به همین اسم, نوشته قربان سعید نویسنده مشهور آذربایجانی. آرزوی موفقیت داریم برای جناب ارشادی و همکاران عزیزش. 

دنیای خبر از بازیگران و هنرمندان مشهور کشور (321)آناهیتا همتی با این تصویر قدیمی مربوط به حضورش در یک تئاتر در ۲۳ سال پیش, به هواداران تذکر کرد که چه عقبه پر باری در سینما و تئاتر دارد. 

دنیای خبر از بازیگران و هنرمندان مشهور کشور (321)سفرنامه قاسم و قاسمک به پاریس رسیده و مشتاقانه چشم براه قسمت های بعدی آن هستیم!

دنیای خبر از بازیگران و هنرمندان مشهور کشور (321)آخرین زورهای آرمان گرشاسبی برای حفظ کردن ژست روشنفکری. هرچه باشد آدم پس از مدتی خسته میشود. 

دنیای خبر از بازیگران و هنرمندان مشهور کشور (321)سعید شیخزاده هم خاطره بازی کرد, با عکسی مربوط به فیلم /آبادانی ها/ در کنار کیانوش خان عیاری که هر کجا هست به سلامت باشد. 

دنیای خبر از بازیگران و هنرمندان مشهور کشور (321)یعنی اگر تابستان تمام شود دیگر از این تصاویر تفریحات تابستانی ات نمی گذاری؟! ای بابا… چه حیف شد.

دنیای خبر از بازیگران و هنرمندان مشهور کشور (321)مهران احمدی هم به ارمنستان رفته هست و در حال گزارش محلی از اماکن تاریخی این کشور بر روی اینستاگرام هست. 

دنیای خبر از بازیگران و هنرمندان مشهور کشور (321)لاو ترکانی بهاره رهنما و همسر جدیدش در توئیتر. امیر اقا اکنون مفید هست که داری خودداری می‌کنی! وگرنه نمیشد وارد توئیتر شد. 

دنیای خبر از بازیگران و هنرمندان مشهور کشور (321)محمدرضا هدایتی و لاله اسکندری در کنار دختر بچه های بلغار در حاشیه یک جشنواره فیلم اروپایی.

دنیای خبر از بازیگران و هنرمندان مشهور کشور (321)رضا رویگری عکسی بینظیر و باحال از سال های دور در کنار مرحوم رضا ژیان و اکبر رحمتی گذاشته هست. خدابیامرز رضا ژیان در جوانی یک پا جان لنون بود برای خودش. راستی عمو اکبر رحمتی کجاست؟ کسی ازش خبر دارد؟!

دنیای خبر از بازیگران و هنرمندان مشهور کشور (321)شبنم مقدمی, علی مصفا و سایر همکاران عزیزش در پشت صحنه فیلم سینمایی اخیر عزیزان که اسم آن /درساژ/ هست. فیلمی به کارگردانی پویا بادکوبه کارگردان جوان سینما.

دنیای خبر از بازیگران و هنرمندان مشهور کشور (321)نوبت شماست؛

برترین کپشن برای این پست در عدد بعدی درج خواهد شد.

/ارژنگ و نیما و مهران, وقتی که…./

دنیای خبر از بازیگران و هنرمندان مشهور کشور (321)خداوند به همه ی رد دادگان و تنهایان صبر عنایت فرماید. 

دنیای خبر از بازیگران و هنرمندان مشهور کشور (321)بهاره رهنما و همسر جان برای ماه عسل به مشهد و حرم مطهر امام رضا «ع» رفته اند.  

عکس های بازیگران

دنیای خبر از بازیگران و هنرمندان مشهور کشور (321)مهتاب کرامتی و میثم حاج بابایی در حال ضبط فیلم سینمایی جدیدشان در آفریقای جنوبی. میثم حاج بابایی کارگردانی جوان و کاربلد هست که این پروژه نخستین تجربه فیلم بلند اوست.

دنیای خبر از بازیگران و هنرمندان مشهور کشور (321)امیر جعفری آن گونه تولد تنها پسرش آقا آیین را تبریک گفت. ما نیز تبریک می گوییم و آرزوی سلامتی و موفقیت برای او داریم.

دنیای خبر از بازیگران و هنرمندان مشهور کشور (321)جناب سهیلی عزیز که سربلندی همشهری بودن با استاد اخوان ثالث را داری, انتظار داشتیم دست کم به پاس همشهری بودن, بدانید که ۴ شهریور سالروز درگذشت ایشان هست و نه زادروزشان. 

 

/شرح دلتنگی من
بی تو فقط یک جمله ست
تا جنون فاصله ای نیست
از این جا که منم/

دنیای خبر از بازیگران و هنرمندان مشهور کشور (321)سوشی خورون شیلا خداداد و دوستان در یک رستورانِ شرقی در شمال استان تهران.

دنیای خبر از بازیگران و هنرمندان مشهور کشور (321)می‌ترسیم تا اتمام نمایش /آیینه های رو به رو/ چیزی از روح و روان بهنوش طباطبایی باقی نمانده باشد. 

دنیای خبر از بازیگران و هنرمندان مشهور کشور (321)مهراوه بانو شریفی نیا در توزیع مردمی /پرسه در نزدیکیها من/ در مشهد, به صرف اسموتی هندوانه. 

دنیای خبر از بازیگران و هنرمندان مشهور کشور (321)سلفی بچه های تیم ملی فوتبال در فرودگاه سئول کره جنوبی, به امید یک برد دیگر مقابل بچه پروهای کره جنوبی. 

دنیای خبر از بازیگران و هنرمندان مشهور کشور (321)

 

مطالب مرتبط :

عکس های بازیگران +خبرهای داغ هنرمندان «۳۲۰»

عکس های بازیگران +اخبار اینستاگرام ستاره ها «۳۱۹»

جدیدترین عکس های بازیگران ایرانی و ستاره ها «۳۱۸»

عکس های بازیگران + اخبار داغ چهره ها «۳۱۷»

 

 

[ad_2]

لینک مطلبپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *