راه های موفقیت و اثربخشی در ویدیو مارکتینگ

“پایگاه اینترنتی روبات سورنا”:

راه های موفقیت و اثربخشی در ویدیو مارکتینگ

راه های موفقیت و اثربخشی در ویدیو مارکتینگ 

موفقیت در ویدیو مارکتینگ که این روزها تازه رونق گرفته هست نیازمند دقت به نکاتی هست که در این مقاله برایتان بیان کرده ایم. هر بار که تکنولوژی یا برنامه‌ی جدیدی شکل می گیرد, بازاریابان نخستین نفراتی میباشند که شروع به بهره گیری از آن‌ها میکنند. به همین دلیل, بازاریابان به طور دائمی به دنبال رقابت و جلب دقت مخاطبان‌شان میباشند.

 

در حال آماده, این تکنولوژی “کلیپ” هست که به دلیل بازگشت سرمایه‌ی زیادش مورد دقت بازاریابان بسیاری قرار گرفته هست.امروزه آستانه‌ی دقت مخاطبان بسیار کم شده هست. کلیپ برترین نوع محتوایی هست که می تواند سریعا دقت مخاطب را به خود جذب کند. گزارش ها نشان میدهد که نیمی از بازاریابان تصمیم گرفته‌‎اند در سال ۲۰۱۷ از پتانسیل بازاریابی ویدیویی بهره‌مند شوند.

 

ایده‌های تولید محتوای ویدیویی

شمار زیادی از بازاریابان می دانند که باید شروع به بهره گیری از بازاریابی ویدیویی کنند, اما آن‌ها نمی دانند چطور باید اینکار را انجام دهند؟ از کجا شروع کنند؟ و چه نوع ویدیوهایی بسازند. ما در ادامه چند ایده برای شروع تولید محتوای ویدیویی به شما توصیه میکنیم.

 

اگر تازه شروع به کار کرده اید:

همراه با تیم خود ویدیویی بسازید و به مشتریانی که به تازگی به شما اضافه شده‌اند, خوش‌آمد بگویید.ویدیویی از نسخه‎ی آزمایشی محصول خود بسازید.یک گیف متحرک از نحوه‌ی عملکرد یکی از ابزارها‌ی‌تان تهیه کنید.ویدیوهای ۱۵ ثانیه‌ای از توصیفات مشتریان حقیقی و وفادارتان تهیه کنید.

 

اگر جزو کسب‌وکارهای متوسط هستید:

معرفی کوتاهی از شرکت, ماموریت و دیدگاه‌های آن
فرآوری فیلم‌های آموزشی در مورد محصول و خدمات‌تان
تولید ویدیوهایی راجع به مشتری و نحوه حل شدن دشوار او با خدمات شما

 

اگر کسب‌وکار حرفه‌ای دارید:

پست‌های وبلاگی خود را به کلیپ تبدیل کنید.
گفت و گو با اعضای کلیدی شرکت را فراموش نکنید.
یک نسخه‌ی نمایشی از محصول خود ایجاد کنید
ارائه‌های تخصصی از اعضای شرکت اکران کنید.

 

ایده‌های تولید ویدیوهای زنده

بهره گیری از لایو اینستاگرام یا توییتر برای نشان دادن رویدادهای مرتبط با صنعت‌تان که مدیران شرکت در آن‌ها حضور دارند.
گفت و گو زنده با یک تاثیرگذار یا رهبر فکری که در صنعت شما فعالیت دارد.
تولید کلیپ از اتفاقاتی که طی یک روز در شرکت شما رخ میدهد.
جلسات سئوال و جواب بین مشتریان و تیم شما.
ایده‌هایی خوشگل برای تولید محتوای ویدیویی

 

افزودن کلیپ به استراتژی بازاریابی‌تان

حال با خواندن این ایده‌ها ممکن هست ایده‌های بیشتری به ذهن‌تان خطور کند. اما این ایده‌ها را چطور باید بهره گیری کنید؟ چطور باید از آن‌ها برای بازاریابی بهره گیری کنید؟

 

بهره گیری از محتوای ویدیویی تولیدشده توسط کاربران

با این‌که بازاریابان برترین حکایت‌پردازان میباشند, اما گاهی مشتریان میتوانند حکایت‌های تاثیرگذارتری بگویند. مشتریان اغلب به حرف‌ها و گفته‌های سایر مشتریان اکثر اعتماد دارند, بنابراین بازاریابی نوین اکثر به سمت این نوع از محتواها حرکت می کند. با استراتژی‌های گوناگون مشتریان خود را به تولید محتوا برای خود تشویق کنید. حال این استراتژی می تواند مسابقه باشد و یا … .

 

حکایت مشتریان‌تان را بگویید

مشتریان شاد برترین حامی و حامی شما میباشند. شما میتوانید از حکایت‌های مشتریان‌ شاد‌تان برای تولید کلیپ بهره گیری کنید. بدین ترتیب, کاربران دیگر با دیدن‌ی این حکایت‌ها ترغیب میشوند تا به موفقیت‌های مشابهی دست پیدا کنند.

 

از مشتریان آنلاین خود برای دیدار‌های آفلاین دعوت کنید

جمع‌کردن مخاطبان آنلاین به یک حادثه فیزیکی کار ساده‌ای نیست, بنابراین باید از استراتژی‌های بسیار پیشرفته‌ای برای این‌کار بهره گیری کنید. سپس ویدیوهایی از این حادثه بگیرید و در شبکه‌های اجتماعی خود از آن بهره گیری کنید.

 

پشت صحنه کسب‌وکار خود را به اشتراک بگذارید

استوری‌های اینستاگرام برترین انتخاب برای به اشتراک‌گذاری پشت‌صحنه‌های کسب‌وکار شما میباشند. مردم علاقه‌مندند پشت‌صحنه‌ی کسب‌وکار شما را ببینند و به آن‌‌چه که رخ میدهد پی ببرند. شما میتوانید ایده‌های گوناگونی را به کار بگیرید و رابطه احساسی با مخاطبان خود برقرار کنید.ویدیوهای تعلیم محصول تهیه کنید

 

تحقیقات نشان می دهند که عکس های هزار برابر یک کلمه ارزش دارند, حال کلیپ می تواند ارزشی اکثر نیز داشته باشد. فیلم‎‌ها برای تعلیم برترین پلتفرم میباشند. ویدیوها به راحتی هضم میشوند و به راحتی میتوان آن‌ها را فهمید. میتوانید این ویدیوها را در وبلاگ و یا آپارات به اشتراک بگذارید.

 

 

[ad_2]

لینک مطلبپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *