روغن موتورچیست

روغن موتورچیست

همچنین بازرگانی حدادی در زمینه فروش روغن موتور نیز فعالیت می کند. یک روغن موتور خوب وظایفی همچون روان سازی قسمت های متحرک موتور ، به حداقل رساندن اصطکاک و فرسایش ، کمک به کاهش حرارت و جذب معلق و رسوبات لجنی حاصل از احتراق را بر عهده دارد. شما برای انتخاب روغن موتور مورد نیاز خود نیازی نیست یک مهندس شیمی باشید بلکه کافیست با مشاوران ما در این خصوص صحبت کنید و بهترین روغن موتور به شما معرفی شود. لیست برخی از محصولات موتوری ما در زیر آورده شده است.
برای سالم ماندن موتور اتومبیل نباید در مورد استفاده از روغن خوب  و مناسب روغن موتور توتال  آن خساست به خرج داد، بلکه باید هنگام تعویض بموقع روغن موتور با بیشترین دقت و البته ریزبینی در انتخاب روغن مناسب به سلامت موتور خودرو و اقتصاد خانواده کمک کنیم.
روغن موتور بهران ، روغن موتور کاسترول ، روغن موتور نفت پارس ، روغن موتور توتال ، روغن موتور ایرانول ، روغن موتور بی پی ، روغن موتور موبیل ، روغن موتور شل
به طور کلی، روغن موتور ترکیبی از روغن پایه نفتی همراه با برخی افزودنی ها (مواد ضد جوش، ضد زنگ، مواد پاک کننده و ضد اکسید) است که مهم ترین وظیفه آن روانکاری و کاهش سایش قطعات موتور هنگام کارکردن است. اما این پایان وظایف این مایع قهوه ای رنگ داخل موتور اتومبیل نیست، بلکه شست و شوی داخل موتور و تمیز نگهداشتن قطعات داخل موتور از دوده حاصل از احتراق همراه با خنک کردن قطعات داخلی موتور،ازدیگروظایف آن است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *