طالع و فال عاشقانه آقایان و خانم ها در این هفته

“پایگاه اینترنتی روبات سورنا”:

طالع و فال عاشقانه آقایان و خانم ها در این هفته

طالع و فال عاشقانه آقایان و خانم ها در این هفته 

طالع بینی و فال عاشقانه شما در طول این هفته را حاضر نموده ایم که می‌توانید رویدادها احساسی خود را در هفت روز آینده در زیر بخوانید. پارس ناز طالع بینی این هفته رو که مصادف شده با اوایل ماه شهریور به شهریوری های عزیز که افرادی سخت کوش, کامل و بی نقص و واقع بین هستن تقدیم میکنه. با هم همراه باشیم تا ببینیم این هفته سیارات چه اتفاقاتی رو برامون به ارمغان میارن.

طالع و فال عاشقانه آقایان و خانم ها در این هفتهفروردین
بی تردید این هفته برای شما هفته عشق هست. اگر مجرد هستید سیارات در هیاهوی فراهم آوردن یک ارتباط عاشقانه اخیر برای شما میباشند. مریخ همین اکنون در بخش عشق حقیقی علامت شما قرار گرفته و به شما کمک میکند مشتاقانه عشق را دنبال نمایید.

 

خورشید گرفتگی هم به طور هم زمان این بخش از علامت شما را روشن کرده و خبر از آمدن فردی اخیر به زندگی شما می‌دهد. با ملحق شدن ونوس به مریخ به شما اطمینان می‌دهم که عشق شیرینی را تجربه خواهید کرد.

طالع و فال عاشقانه آقایان و خانم ها در این هفتهاردیبهشت
سرانجام تصمیم میگیرید زندگی مشترک تان را با هم شروع کنید و اکنون برترین زمان برای اینکار هست. اگر مجرد هستید و در حال آشنایی با شخصی هستید تصمیم می‌گیرید که وی را هر چه زودتر به خانواده معرفی کنید. از طرفی تایید خانواده برای شما بسیار مهم هست و دوست دارید بدانید آیا گزینه تان مورد تایید آنها هست یا خیر. نگرانی به خودتان راه ندهید چون پرطرفدار شما مورد تایید انها قرار می‌گیرد.

طالع و فال عاشقانه آقایان و خانم ها در این هفتهخرداد
این هفته تمام تمرکز شما روی عشق هست. گفتگو ها, افکار و تصمیم گیری ها حول مسائل عاشقانه میچرخد. خوشبختانه به نظر می‌رسد میخواهید تغییرات مثبتی در این مقوله از زندگی تان ایجاد کنید. شما و پرطرفدار گفتگوهای شیرینی درمورد زندگی عاشقانه تان خواهید داشت و تصمیماتی درمورد زندگی آینده تان خواهید گرفت.

طالع و فال عاشقانه آقایان و خانم ها در این هفتهتیر
این هفته زحل سیاره حاکم بر بخش روابط عاشقانه طالع شما که ماه ها بود حرکت عقب نشینی داشت به حرکت مستقیم تغییر مسیر می‌دهد. بنابراین اهداف عاشقانه را دنبال می‌کنید و توانایی رسیدن به آنها را هم دارید. کوشش کنید انعطاف پذیر باشید زیرا به نظر می‌رسد ونوس با اورانوس درگیر شده و ممکن هست رخداد غیر منتظره ای در زندگی تان در پیش رو باشد.

طالع و فال عاشقانه آقایان و خانم ها در این هفتهمرداد
این هفته هفته درخشش شماست. مریخ همین اکنون در علامت شما در حرکت هست و به شما انگیزه و اراده برای دنبال کردن اهداف تان از جمله اهداف ارتباط ای میدهد. این روزها کلید موفقیت تان این هست که تا زمانی که چیزی را می‌خواهید متوقف نمی‌شوید. خورشید گرفتگی و ورود ونوس به علامت شما برترین طالع را برای شما ساخته هست

طالع و فال عاشقانه آقایان و خانم ها در این هفتهشهریور
این روزها دوست دارید تجربیات رمانتیک بی نظیری را با پرطرفدار داشته باشید و برای رسیدن به آن باید خودتان را از اغتشاش های روزمره زندگی دور کنید. این هفته برترین زمان برای خلوت کردن با پرطرفدار در مکانی خلوت و آرام هست که روحتان را آرام می‌کند و این اجازه را به هر دوی شما میدهد که مجدد به هم وصل شوید

طالع و فال عاشقانه آقایان و خانم ها در این هفتهمهر
این هفته لذت بخش ترین روزها را در زندگی اجتماعی خود تجربه خواهید کرد. با وقت گذراندن با رفقا تان با افراد جدیدی آشنا میشوید که باعث میشوند از لحظات زندگی خود لذت بیشتری ببرید. همین اکنون به عشق و مسائل عاشقانه اصلا فکر نمی‌کنید چون از اوضاع کنونی زندگی تان بسیار خوشنود و خرسند هستید. اما با این وجود باز هم عشق ناخودآگاه و کاملا اتفاقی وارد زندگی تان می‌شود.

طالع و فال عاشقانه آقایان و خانم ها در این هفتهآبان
به علت مسائل کاری پیش آمده فرصت رسیدن به زندگی عاطفی خود ندارید. اخیرا متوجه شده اید شخصی که با او ارتباط کاری دارید به شما علاقمند شده هست اما کوشش می‌کنید وی را نادیده بگیرید و به احساستان دقت نمیکنید. دو حالت دارد یا آن شخص ایده آل شما نیست یا اینکه ارزش به خطر انداختن زندگی حرفه ای تان را ندارد. شما اولویت های دیگری هم دارید.

طالع و فال عاشقانه آقایان و خانم ها در این هفتهآذر
مسائل عاشقانه برای شما اکثر جنبه معنوی پیدا کرده هست. احساس میکنید باید همراه با پرطرفدار افق ذهنی و جسمی تان را ترویج دهید و به چندین روش اینکار را انجام میدهید. برای شروع هر دو در یک کلاس شرکت میکنید و برنامه بعدی تان یک سفر بین المللی هست. برنامه یک سفر خارجه می تواند تجربه رمانتیکی باشد.

طالع و فال عاشقانه آقایان و خانم ها در این هفتهدی
ونوس در بخش روابط مشترک شما قرار گرفته هست و این روزهای پایان حضور او در علامت شماست که آرامش زیادی را برای شما فراهم می‌کند. در اواخر هفته در بخش منزل و خانواده به اورانوس ملحق می‌شود. شخصی در خانواده باعث ایجاد دشوار بین شما و همسرتان می‌شود و این شرایط همسرتان را آشفته خواهد کرد. کمی هم برای عشق جا بگذارید این اوضاع گذراست.

طالع و فال عاشقانه آقایان و خانم ها در این هفتهبهمن
خورشید گرفتگی در بخش روابط مشترک تان دیده میشود که مسیر روابط تان را به کلی تغییر میدهد. اگر همین اکنون در ارتباط ای هستید وارد یک افق فکری کاملا اخیر میشوید و این شامل تصمیم گیری شما برای بچه دار شدن یا تمرکز روی ایجاد عشق و ارتباط بهتر هست.اگر با شخصی در حال آشنایی هستید طی چند هفته آینده تصمیم به ازدواج می‌گیرید.

طالع و فال عاشقانه آقایان و خانم ها در این هفتهاسفند
ونوس تا اواخر هفته در بخش روابط عاشقانه شما باقی باقیمانده هست اما آخرین روزهای حضور او در علامت شما با کمی بی ثباتی همراه هست. در روز پنجشنبه ونوس با اورانوس مواجه میشود در نتیجه متوجه میشوید فردی که نسبت به او علاقمند بودید برای شما ارزش حقیقی قائل نیست و از شما سواستفاده مالی یا جنسی میکند. به هیچ وجه خودتان را سرزنش نکنید مهم این هست که زودتر این را تشخیص دادید.

 

 

[ad_2]

لینک مطلبپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *