عکس های بازیگران و خبرهای جنجالی از ستاره ها (۳۳۰)

“پایگاه اینترنتی روبات سورنا”:

عکس های بازیگران و خبرهای جنجالی از ستاره ها (330)

عکس های بازیگران و خبرهای جنجالی از ستاره ها «۳۳۰»

آخرین عکس های دیدنی بازیگران و چهره های ایرانی را میتوانید در زیر دیدن کنید که از اینستاگرام برایتان گلچین کرده ایم. 

 

در ادامه سربلندی آفرینی ها و جوایز سینمایی چند روز جدید که برای کشورمون به دست آمد, بیتا بادران هم برنده پاداش برترین بازیگر زن در یک جشنواره ایتالیایی شد و قطار افتخارات هفته قبل را تکمیل کرد. تبریک فراوان به بازیگر با استعداد سینما.

عکس های بازیگران و خبرهای جنجالی از ستاره ها (330)

شبنم قلیخانی در حین داوری یک مسابقه این سلفی را در کنار حمید جبلی گرفته هست. بعد انتظار دارند انتخاب ها عادلانه و کارشناسانه هم باشد.

عکس های بازیگران و خبرهای جنجالی از ستاره ها (330)اکنون یک شانس دیگر بهش یده ترلان بانو. قول می دهد دیگر تیم را ده نفره نکند.

عکس های بازیگران و خبرهای جنجالی از ستاره ها (330)آخناتون ورژن ۲۰۱۷ که به آن بخیاتون هم می گویند.

عکس های بازیگران و خبرهای جنجالی از ستاره ها (330)داریم یواش یواش به روزهای حضور پرتعداد مجید بنی فاطمه در مطالبمان نزدیک می‌شویم.

عکس های بازیگران و خبرهای جنجالی از ستاره ها (330)دیروز در خبر ها آمده بود که حامد همایون رکورد اکثر شمار کنسرت در ایران را شکسته هست. با دیدن این عکس به خوبی پی می بریم که چطور به این آمار دست پیدا کرده هست. هر محیط مسقفی که صندلی کرایه ای در آن چیده باشند و چند باند در گوشه و اطرافش باشد, در شمار کنسرت قرار می گیرد. مثلاً همین دیشب در عروسی یکی از اقوام دی جی حامد کنسرت برگزار کرد.

عکس های بازیگران و خبرهای جنجالی از ستاره ها (330)شیرین بینا و نگین صدق گویا به همراه سایر اقوام و رفقا در کنار شهرام شکوهی پس از تماشای کنسرت وی. شهرام برای حضور در این کنسرت دیرش شده بود و خیلی شتاب داشت که باعث شد اشتباهی مانتوی همسرش را بپوشد.

عکس های بازیگران و خبرهای جنجالی از ستاره ها (330)از هز قشری فیلسوف داشتیم جز بوکسورِ فیلسوف که آن هم به لطف خدا جور شد.

عکس های بازیگران و خبرهای جنجالی از ستاره ها (330)آقا رضا خوشتیپ نژاد.

عکس های بازیگران و خبرهای جنجالی از ستاره ها (330)دانیال خان حکیمی در حال گشت و گذار در طبیعت میهن, در کنار یکی از معدود تالاب هایی که به علت قصور مسئولان هنوز آب دارد. وقتی تالاب انزلی با آن اقلیمِ بارانی و نمناک را خشک می کنند قطعا این یکی از دستشان در رفته هست.

عکس های بازیگران و خبرهای جنجالی از ستاره ها (330)جشنی به پاس سی و هفت سال عشق و زندگی مشترک مهوش وقاری و محسن قاضی مرادی. به سربلندیِ این عشق و به سلامتی این دو هنرمند عزیز.

عکس های بازیگران و خبرهای جنجالی از ستاره ها (330)ممنون از پست آموزنده ات لیلا بانو. جای /تظاهر/ در کپشن تان بسیار خالی هست. تظاهر ای که هم زمان ساعت طلای چند ده میلیونی, آیفون آخرین مدل, کیف چرم برند و عینک لاکچری را به نمایش می گذارد. 

عکس های بازیگران و خبرهای جنجالی از ستاره ها (330)آزاده بانو جسارتاً فقط روسری نبود, چادر هم بود. آن هم از سر کسی که مدام حجاب برتر را تبلیغ می کرد و آن را نردبانی برای خود قرار داده بود. بیخیال, درضمن نوش جانتان. 

عکس های بازیگران و خبرهای جنجالی از ستاره ها (330)عکسی دیدنی از پشت صحنه فیلم سینمایی /آتش و قداره/ به کارگردانی محمد عرب که در مراحل پایانی فرآوری آن هست. با حضور محمدرضا شریفی نیا, هلیا امامی, محسن افشانی, مهران غفوریان و ارسلان قاسمی.  

عکس های بازیگران و خبرهای جنجالی از ستاره ها (330)مهتاب بانوِ سینما در مراسم توزیع خصوصی فیلم /ماجان/ به کارگردانی رحمان سیفی آزاد, از فیلمهای خنثی جشنواره فیلم فجر سال قبل که چنگی به دل نزد.

عکس های بازیگران

عکس های بازیگران و خبرهای جنجالی از ستاره ها (330)ماهایا پطروسیان پس از سال ها به پرده نقره ای بازخواهد گشت, با فیلم /لس آنجلس – استان تهران/ ساخته تینا پاکروان که گریم مربوط به آن را می‌بینید. 

عکس های بازیگران و خبرهای جنجالی از ستاره ها (330)خیلی تابلو هست که اتفاقی پیمان معادی را دیده و تنها صحبتشان هم اجازه برای گرفتن عکس در کنارشان بوده هست. 

عکس های بازیگران و خبرهای جنجالی از ستاره ها (330)سعید جان نظرت چیست که گفتگو درمورد سن را کنار گذاشته و با هم در مورد مقوله /خودباوری/ گفتگو کنیم؟ 

عکس های بازیگران و خبرهای جنجالی از ستاره ها (330)استاد امیر دژاکام در حال ژانگولر بازی, در حالی‌که نگاهش به دوربین به خوبی خبر از سر درون و حس ندامت ایشان نسبت به فعلِ صورت گرفته می دهد. پرواز همای موجود در کپشن هم تزئینی هست وگرنه آقای جعفرزاده احمدسرگورابی در عکس حضور ندارد.

عکس های بازیگران و خبرهای جنجالی از ستاره ها (330)دورهمی سه نفره مریم امیرجلالی, فریبا کوثری و سیدجواد یحیوی در یک سفره منزل سنتی. فریبا بانو کانال تلگرام خود را در هم کپشن آورده هست, بدون آگاهی از این موضوع که نشانه @ فقط از آن تلگرام نیست و در هر شبکه اجتماعی که درج شود, ارجاع و لینکِ آن مربوط به آن شبکه اجتماعی می‌شود.

عکس های بازیگران و خبرهای جنجالی از ستاره ها (330)خاطره بازی احمدرضا عابدزاده از دورانی که خیالمان از دروازه تیم ملی آسان بود و هر توپ درون چارچوب منجر به گل نمیشد.

عکس های بازیگران و خبرهای جنجالی از ستاره ها (330)گویا سهراب پورناظری در ترافیک باقیمانده و مهدی پاکدل تا رسیدن سهراب قرار هست زحمت ساز را بکشد. 

تصاویر بازیگران

عکس های بازیگران و خبرهای جنجالی از ستاره ها (330)تا نسل انسان در زمین حضور دارد, هیچوقت عکس خیره به افق برچیده نخواهد شد.

عکس های بازیگران و خبرهای جنجالی از ستاره ها (330)نیکی مظفری و کمند امیرسلیمانی در جشنی که به مناسبت روز ملی سینما برگزار شده بود. هنوز عکس های تکمیلی این جشن به دستمان نرسیده و امیدوارم در مقاله فردا تقدیمتان خواهیم کرد. 

عکس های بازیگران و خبرهای جنجالی از ستاره ها (330)نمایی بسته از غزل شاکری در کنار استاد حسین علیزاده در جشنی دیگر که در منزل سینما برگزار شده بود.

عکس های بازیگران و خبرهای جنجالی از ستاره ها (330)هدیه بانو تهرانی در حاشیه جشنواره فیلم سلامت که بی سر و صدا در حال برگزار شدن هست. 

عکس های بازیگران و خبرهای جنجالی از ستاره ها (330)مجید مظفری در حال امضای پوستر مربوط به استاد سیروس ابراهیم زاده بازیگر پیشکسوت و تحصیل کرده سینما و تلویزیون کشورمون, مربوط به جشنی که در منزل سینما برگزار شده بود. 

عکس بازیگران

عکس های بازیگران و خبرهای جنجالی از ستاره ها (330)امین تارخ در حاشیه همین جشن که در آن از چندی از بزرگان هنر کشورمون تقدیر شد.

عکس های بازیگران و خبرهای جنجالی از ستاره ها (330)میترا حجار, حاضر برای اول مهر و شروع مدارس.

عکس های بازیگران و خبرهای جنجالی از ستاره ها (330)محمد نوازی در سال های نه عمده دور, وقتی که بحبوحه خلاقیت عکاس های آن دوران در طراحی ژست را عملی می کند. 

عکس های بازیگران و خبرهای جنجالی از ستاره ها (330)روز خوش سیامک عباسی در کنار بچه های مبتلا به سندروم داون. عزیزانی که بی تردید خوش قلب ترین و بی اذیت ترین انسان های روی زمین میباشند.

عکس های بازیگران و خبرهای جنجالی از ستاره ها (330)مراسم رونمایی از آقا مهراز, پسر دوم روناک یونسی. 

عکس های بازیگران و خبرهای جنجالی از ستاره ها (330)فرزاد حسنی مجری قدیمی و کار بلد و گرچه هیجانی و پرحاشیه ی کشورمون دیروز وارد پنجمین دهه از زندگی اش شد. تبریک به فرزاد عزیز و آرزوی موفقیت برای او.

عکس های بازیگران و خبرهای جنجالی از ستاره ها (330)حبیب رضایی, پرویز پرستویی و آزیتا موگویی در پشت صحنه نمایش /آیینه های رو به رو/ در آخرین شب های اجرای خود.

عکس های بازیگران و خبرهای جنجالی از ستاره ها (330)فریدون محرابی با این سلفی از خود اعلام کرده که مشغول به ورزش اسکواش هست. من نمی‌دانم این همۀ ورزش مفید و آبرومند وجود دارد چرا این هنرمندان به این ورزش روی آورده اند؟ ورزشی که در آن انگار دو نفر که با هم قهر میباشند دارند تنیس بازی می‌کنند.

عکس های بازیگران و خبرهای جنجالی از ستاره ها (330)ماجرای دیدنی همایون شجریان و رفیق بامرام و مرد اش.

عکس های بازیگران و خبرهای جنجالی از ستاره ها (330)بهنوش بختیاری, وقتی متوجه شد که وزیر بهداشت و رئیس جمهور از وی حرف شنوی دارند. 

عکس های بازیگران و خبرهای جنجالی از ستاره ها (330)این عکس نیکی بانو کریمی در حاشیه جشنِ منزل سینما پست پایان مقاله امروز ماست.

عکس های بازیگران و خبرهای جنجالی از ستاره ها (330)

 

مطالب مرتبط :

عکسهای بازیگران +خبرهای جدید هنرمندان «۳۲۹»

عکس های جدید بازیگران +اخبار داغ چهره ها «۳۲۸»

عکس های بازیگران +اخبار هنرمندان سرشناس «۳۲۷»

عکس های بازیگران +اخبار چهره های معروف «۳۲۶»

 

 

[ad_2]

لینک مطلبپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *