مقایسه بهترین خودروهای ۵۰ میلیونی در بازار ایران

“پایگاه اینترنتی روبات سورنا”:

مقایسه بهترین خودروهای 50 میلیونی در بازار ایران

مقایسه بهترین خودروهای ۵۰ میلیونی در بازار ایران 

بهترین خودروهای بازار ایران که قیمت ۵۰ میلیونی دارند را به شما معرفی می‌کنیم و انها را با هم به مقایسه میگذاریم تا برترین انتخاب شود. در بازار ایران خودروهای ۵۰ میلیونی زیادی به فروش می رسند و این رده قیمتی از تنوع خوبی برخوردار هست. در این مقاله انتخاب‌های موجود در این رده را با یکدیگر مقایسه خواهیم کرد.

 

خودروهای سواری زیادی از دنده‌ای گرفته تا اتوماتیک و چینی یا فرانسوی در رده قیمتی ۵۰ میلیون تومان حضور دارند و تنوع نسبتا خوبی را در این بخش ایجاد کرده‌اند. در این مقاله قصد داریم خودروهای تندر ۹۰ پلاس، رنو ساندرو دنده اتوماتیک، دانگ فنگ اچ ۳۰ کراس، هاوال ام ۴، جک جی ۵ و بایک سابرینا را مقایسه کنیم که همگی بین ۵۰ تا ۵۳ میلیون تومان قیمت دارند.

 

دانگ فنگ اج ۳۰ کراس «Dongfeng H30 Cross» نخستین انتخاب در بین خودروهای ۵۰ میلیونی هست که آن را مورد بررسی قرار میدهیم. این ماشین توسط ایران ماشین با موتور پژو ۲۰۶ تیپ ۵ عرضه می شود و مشتریان زیادی را به خود جذب می کند. متاسفانه اچ ۳۰ کراس ظاهر معمولی داشته و مشکلات پژوهای اتوماتیک را با خود به همراه دارد؛ بنابراین انتظار یک خودروی کم‌استهلاک را از آن نداشته باشید.
مقایسه بهترین خودروهای 50 میلیونی در بازار ایراندانگ فنگ H30 کراس

 

هاوال ام ۴ «Haval M4» دیگر خودروی ۵۰ میلیونی هست که تقریبا مثل همۀ خودروهای عرضه شده توسط دیارخودرو با شکست مواجه شده هست. گریت وال، یکی از برترین برندهای خودروسازی در چین هست و هاوال نیز خودرویی باکیفیت در کلاس کراس اوورهای کوچک محسوب می شود اما با این حال نتوانست انتظارها را در بازار ایران برآورده کند. یکی از اصلی‌ترین مشکلات هاوال M4 نبود خدمات پس از فروش و همین طور افت قیمت شدید اتومبیل هست.
مقایسه بهترین خودروهای 50 میلیونی در بازار ایرانهاوال M4

 

در سوی دیگر تندر ۹۰ پلاس خودرویی باکیفیت هست که نسخه اخیر آن با تغییرات ظاهری و امکانات بیشتری همراه شده هست. این اتومبیل با گیربکس اتوماتیک و قیمت حدود ۵۳ میلیون تومان عرضه میشود و انتخاب مناسبی برای خانواده‌ها به شمار می رود. بایک سابرینا، دیگر خودروی شکست‌خورده بازار ایران هست

 

که بر روی پلتفرم بنز کلاس B ساخته شده و توسط دیارخودرو در بازار کشورمون عرضه می شود. این خودروی ۵۱ میلیونی، خدمات پس از فروش بسیار ضعیفی دارد و به همین علت با استقبال خوبی از سوی مشتریان مواجه نشد.
مقایسه بهترین خودروهای 50 میلیونی در بازار ایرانتندر ۹۰ پلاس

 

رنو ساندرو یکی دیگر از خودروهای ۵۰ میلیونی باکیفیت بازار ایران هست و توانسته جایگاه خوبی را در بین مشتریان پیدا کند. هاچ بک ساندرو اتومات با قیمت ۵۳ میلیون تومان در ایران به فروش می رسد و از برترین‌های حال حاضر بازار در این رده قیمتی به شمار می رود. جک جی ۵ دنده‌ای «JAC J5» هم تنها خودروی غیر اتوماتیک این گروه هست

 

که با قیمت حدود ۵۴ میلیون تومانی در بازار فروخته می شود. این خودروی چینی که توسط کرمان موتور عرضه شده دارای کیفیت مفید و خدمات پس از فروش مناسب هست اما مدل اتومات آن با استقبال بیشتری روبرو شده هست.
مقایسه بهترین خودروهای 50 میلیونی در بازار ایرانبایک سابرینا

 

در پایان میتوان این شش ماشین را در سه دسته صندوق‌دار، هاچ بک و کراس اوور تقسیم کرد. جک جی ۵ یک خودروی دنده‌ای و صندوق دار هست که فضای مناسبی برای خانواده‌های پرجمعیت دارد. متاسفانه موتور ۱٫۵ لیتری این اتومبیل خیلی قوی نیست و در شیب‌های تند پیروز عمل نمیکند. تندر ۹۰ پلاس هم برای خانواده‌ها مناسب بوده و با گیربکس اتوماتیک، خدمات پس از فروش مناسبی را ارائه می دهد.
مقایسه بهترین خودروهای 50 میلیونی در بازار ایرانرنو ساندرو

 

سابرینا و ساندرو نیز دو خودرویی میباشند که در کلاس هاچ بک‌ها قرار میگیرند و ساندرو با اختلاف، خودروی پیروز‌تری نسبت به بایک سابرینا هست. سابرینا به علت خدمات پس از فروش ضعیف اصلا انتخاب اقتصادی نیست و ساندرو را می توان گزینش بهتر و اقتصادی‌تری دانست.
مقایسه بهترین خودروهای 50 میلیونی در بازار ایرانجک J5

 

در بین خودروهای کراس اوور هم دانگ فنگ H30 کراس، انتخاب منطقی‌تری نسبت به هاوال ام ۴ محسوب می شود. این اتومبیل توسط ایران اتومبیل به بازار عرضه شده و طبیعتا خدمات پس از فروش بسیار بهتر و گسترده‌تری دارد. هاوال هم با وجود قابلیت‌های فراوان و کیفیت بالا، به علت خدمات پس از فروش نامناسب و بازار دسته دوم ضعیف‌تر، انتخاب منطقی به شمار نمی رود. در پایان، مشخصات این خودروهای ۵۰ میلیونی را مقایسه خواهیم کرد.

 

مقایسه مشخصات خودروهای ۵۰ میلیونی بازار ایران

 هاوال M4دانگ فنگ H30 کراسرنو ساندرو اتوماتبایک سابریناتندر ۹۰ پلاسجک جی ۵ دنده‌ای
حجم موتور۱٫۵ لیتر۱٫۶ لیتر۱٫۶ لیتر۱٫۵ لیتر۱٫۶ لیتر۱٫۵ لیتر
قدرت موتور۱۰۳ اسب بخار۱۱۵ اسب بخار۱۰۵ اسب بخار۱۱۳ اسب بخار۱۰۵ اسب بخار۱۱۱ اسب بخار
گشتاور۱۳۸ نیوتن متر۱۴۲ نیوتن متر۱۴۰ نیوتن متر۱۴۳ نیوتن متر۱۴۰ نیوتن متر۱۴۶ نیوتن متر
وزن۱۱۰۶ کیلوگرم۱۲۵۴ کیلوگرم۱۱۴۶ کیلوگرم۱۱۳۵ کیلوگرم۱۱۱۵ کیلوگرم۱۳۱۵ کیلوگرم
مصرف سوخت ترکیبی۷٫۳ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر۷ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر۸٫۳ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر۶٫۵ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر۶٫۶ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر۶٫۱ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر
حدود قیمت در بازار۵۰ میلیون تومان۵۰ میلیون تومان۵۲ میلیون تومان۵۱ میلیون تومان۵۱ میلیون تومان۵۳ میلیون تومان

 

 

[ad_2]

لینک مطلبپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *