پولدارترین مردان جهان و همسران زیبایشان

“پایگاه اینترنتی روبات سورنا”:

پولدارترین مردان جهان و همسران زیبایشان

پولدارترین مردان جهان و همسران زیبایشان 

پولدارترین مردان دنیا چگونه همسران خود را گزینه کرده اند؟ این می‌تواند سوال بسیار جالبی باشد که جواب آن در این مقاله آمده هست. از محبوبیت بی حد و حصر آلبوم “منزل داران حقیقی” محصول «شبکه Bravo‌ آمریکا» , مشخص هست که مردم ایالات امریکا عاشق و مجذوب دنبال کردن جریانات زندگی شخصی همسران ثروتمند میباشند.

 

ولی پولدارترین پولدارها, هیچگاه رویای ظاهر شدن در برنامه های تلویزیونی رئالیتی را ندارند. انها کارهای مهمتری برای انجام دارند که این کارها عبارتند از اداره یک کمپانی چند میلیون دلاری, حل مشکل فقر جهانی, و یادآوری به همسرشان «منظورمان ملانیا و دونالد ترامپ هست» برای این که دستش را در طول اکران سرود ملی, روی قلبش قرار دهد.

 

ملیندا گیتس

ملیندا گیتس, بیشتر بعنوان همسر بنیانگذار شرکت مایکروسافت, بیل گیتس مشهور شناخته شده هست. بیل و ملیندا گیتس, در بنیاد خیریه خود به نام بنیاد /بیل و ملیندا گیتس/ به طور خستگی ناپذیری برای ریشه کن کردن فقر جهانی کار کرده اند.

 

در سال ۲۰۱۲, ملیندا اعلام کرد که این بنیاد, ۵۶۰ میلیون دلار از درآمد شرکت اش را صرف دسترسی زنان کشورهای دنیا سوم, به روش های پیشگیری از بارداری کرده هست. دانستن این موضوع ضرری ندارد که گیتس, ثروتی به ارزش ۸۷٫۲ میلیارد دلار دارد.

پولدارترین مردان جهان و همسران زیبایشان

با این حال, آن چه ممکن هست در مورد بیل ندانید این هست که او در ابتدا رئیس و کارفرمای ملیندا بود. ظاهراً, بیل به دنبال او به پارکینگ شرکت رفته و از او پرسیده که آیا وقتش برای یکشنبه آزاد هست. ملیندا نیز در جواب گفته “یکشنبه برای من امکان پذیر نیست” و در ادامه ملیندا تعریف میکند; “به او گفتم که گذشته از یکشنبه به من زنگ بزند تا برنامه ام را چک کنم وقت آزاد دارم یا خیر.”

 

بعد از اولین دیدار, هفت سال طول کشید تا این ارتباط, به ازدواج تبدیل شود. ملیندا گفت که شیفته هوش و ذوق و شوخ طبعی بیل شده بود. اما در نخست, تغییر ارتباط آن ها از همکار به شریک زندگی مشکل بود. او می‌گوید; “ما قطعا زمانی که با هم بودن را شروع کردیم, در یک سطح نمی کردیم. من در مایکروسافت

 

از نظر سطح شغلی, سه پله پایین تر از بیل بودم و او مدیر عامل آن شرکت بود. ما باید تغییر می کردیم تا امثال هم شویم. این موضوع هم سطح شدن, چیزی نیست که بی درنگ یک شبه رخداد افتد, اما هر دو تصمیم برای هم سطح شدن گرفتیم. ما نیاز داشتیم تا پشت صحنه زمانی که در حال انجام کار نبودیم با هم گفتگو کنیم. اما فکر می کنم در حال آماده این رخداد افتاده هست و در یک سطح قرار گرفته ایم.”

 

داشا ژوکووا

داشا ژوکووا, دختر یکی از افراد وابسته به حکومت تزارهای روسیه, با ثروتمندترین مرد روسیه با دارایی ۹ میلیارد دلاری یعنی رومن آبراموویچ در یک مهمانی سال نو آشنا شد که این مهمانی توسط پدرش در سال ۲۰۰۵ سازماندهی شده بود. در آن زمان, او ۲۵ ساله بود و با ستاره تنیس به نام مارات سافین دوست بود و آبراموویچ ۴۰ ساله بود و با همسر دومش ایرینا ویاچسلاوووا مالاندینا ازدواج کرده بود که از او پنج فرزند داشت.

 

داشا و رومن, ارتباط شان را با هم ادامه دادند و صاحب دو فرزند شدند اما تصمیم گرفتند تا ارتباط خود را بعنوان دو دوست ادامه دهند, علیرغم این حقیقت که انها مخفیانه در سال ۲۰۰۸ ازدواج کرده بودند و این موضوع را مخفی نگه داشته بودند. ظاهراً داشا اجازه آشکار شدن قضیه ازدواج شان را تا زمان گفت و گو با مجله وال استریت در سال ۲۰۱۵ نداد! جزییات مربوط به ازدواج این زوج, مخفی باقیمانده بود و کسی از آن اطلاعی نداشت.

پولدارترین مردان جهان و همسران زیبایشان

ژوکوا, بنیان گذار مجله ای به نام /گاراژ/ هست که این مجله, یک مجله هنر و مد هست و رسانه VICE مالک آن هست. از سال ۲۰۰۸, او یک دختر کامل و زیبا و هنرمند جهانی شده هست و رسانه بزرگ و با نفوذی را خودش خلق کرده هست.

 

پریسیلا چَن

پریسیلا چن, در صف سرویس بهداشتی در یک مهمانی خصوصی دانشجوئی در هاروارد, بنیانگذار فیسبوک به نام مارک زاکربرگ را دیدار کرد. اولین تصور او این بود که او فردی به اندازه کافی جدی نمی باشد. پریسیلا می‌گوید; “فکر نمی کردم که این شخص دیدنی, اینقدر درس خوان و سختکوش باشد. در اولین قرارمان, او به من گفت که میل دارد تا با من بیرون قرار بگذارد نه اینکه در منزل بماند و تکلیف میان ترم اش را تمام کند.

پولدارترین مردان جهان و همسران زیبایشان

این موضوع مرا ترسانده بود. من مارک را برای درس خواندن و آخر کارهایش به منزل می فرستادم تا اینکه بعداً متوجه شدم که با این بهانه, مارک قصد داشته من را متقاعد کند تا زمان بیشتری را با او سپری کنم و من بعداً متوجه شدم که او بسیار تیزهوش هست. متوجه شدم که نوع یادگیری او, از روش یادگیری من متفاوت هست.”

 

این دو, ۹ سال دوست بودند تا اینکه در سال ۲۰۱۲ ازدواج کردند. زاکربرگ این رویداد یعنی ازدواجش را از طریق بخش /رویداد زندگی/ فیسبوک اعلام کرد, گرچه همه ی دوستانش را تحریک کرد تا بیشتر بانو خوش شانسی که با مدیرعامل بزرگ ترین شبکه اجتماعی با ثروت ۶۲٫۷ میلیارد دلار ازدواج کرده را بشناسند؟

 

چن, که از دانشکده پزشکی دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو فارغ التحصیل شد, متخصص اطفال هست. او بیان کرد که تحصیل, یک مسئله شدیدا شخصی برای او می باشد. بعنوان دختر یک مهاجر چینی, او به سه زبان گفتگو می کند; انگلیس, کانتونی و اسپانیایی.

 

مکنزی بزوس

مکنزی بزوس, بعنوان نویسنده ای بلندپرواز, رمان نویس مشهور و همسر جف بزوس, در اوایل دهه نود در شرکت صندوق سرمایه گذاری در نیویورک سیتی, برای گرفتن شغلی هرروز گفت و گو شد. جف بزوس, شخصی بود که با او گفت و گو کرد. او این شغل را به دست آورد اما مکنزی بیشتر به ارتباط تخصصی و کاری علاقه مند بود.

 

مکنزی به دلیل می آورد; “دفتر من کنار دفتر او بود و کل روز من به خنده طلسم کننده او گوش می دادم. چگونه می توانی عاشق این خنده ها نشوی؟”

پولدارترین مردان جهان و همسران زیبایشان

بعد از رفاقت به مدت سه ماه, این دو در سال ۱۹۹۳ ازدواج کردند و مکنزی با جف به سیاتل رفت و درآنجا شرکت استارت آپی به نام Amazon.com را تاسیس کرد. در حال آماده, جف دارای ثروتی معادل ۸۰ میلیارد دلار هست. این دو با هم, صاحب چهار فرزند می باشند و مکنزی, نویسنده دو رمان هست.

 

زمانی که از او پرسیده شد آیا فکر می کرده که آمازون باعث تخریب صنعت انتشار شود, او به مجله ووگ گفت, “نه اصلا فکر نکرده بودم. من فکر می کنم آمازون برای خواننده ها عالی باشد.”

 

ملانیا ترامپ

ملانیا ترامپ, مدل سابق اسلوونی و اولین مهاجری بود که بانوی اول آمریکا شد. در سال ۱۹۷۰ در یوگوسلاوی متولد شد و دونالد ترامپ را در سال ۱۹۹۸ در کلوپ کیت کت در نیویورک دیدار کرد – در آن زمان, ملانیا ۲۶ ساله بود و ترامپ ۵۲ ساله بود. ترامپ به لری کینگ گفت; “من بعد از دیدار با ملانیا دیوانه او شدم.” اما ترامپ با بانو دیگری ارتباط داشت, پس زمانی که دونالد از ملانیا خواهش عدد اش را کرد, او از دادن عدد به او خودداری کرد

پولدارترین مردان جهان و همسران زیبایشان

ارتباط دونالد و ملانیا یک ارتباط آرام نبود. انها در سال ۱۹۹۸ از هم جدا شدند و مجدداً در سال ۲۰۰۰ با هم آشتی کردند. ملانیا بعدها گفت که آن ها چند ماه از هم دور بودند و گفت که دلیل آن این موضوع بود که او درگیر مسایل ریاست جمهوری بود. در سال ۲۰۰۴, به او حلقه نامزدی ۱٫۵ میلیون دلاری

 

در مت گالا پیشنهاد داد و انها در سال ۲۰۰۵ در پالم بیچ ازدواج کردند. ملانیا روی جلد مجله ووگ با لباس عروسی طراحی شده توسط طراح مد مشهور, کریستین دیور, ظاهر شد.با اینکه دونالد, ثروتمندترین همسر این لیست نیست- خبرگزاری فوربس تخمین می زند که ارزش دارایی خالص او ۳٫۵ میلیارد دلار باشد – او چهل و پنجمین رئیس جمهور آمریکا هست.

 

ملانیا در سال ۲۰۰۶ , شهروند آنجا شد و همان سال صاحب فرزندی به نام بارون ترامپ شد که کوچکترین فرزند آقای رئیس جمهور هست.

 

جری هال

مدل سابق, جری هال, بعنوان شریک و همسر قبلی میک جگر و مادر چهار فرزند او شناخته شده هست. بعد از اکران شدن شایعه خیانت جگر بعد از سال ها, دو بار از هم در سال ۱۹۹۹ جدا شدند. در سال ۲۰۱۵, هال با بازرگان بزرگی به نام روپرت مُرداک با ثروتی به ارزش ۱۳ میلیارد دلار ارتباط ای نخست نمود. انها یک سال بعد نامزد شدند و در مارس ۲۰۱۶ ازدواج کردند.

 

این ازدواج سوم مُرداک در سن ۸۴ سالگی بود. هال ۵۹ ساله بود. در طول دوران مجردی اش, هال با مردان جوان تر قرار می گذاشت اما می گفت که میل به مردان مسن تر دارد. و به همین دلیل کسی یقین نداشت که این ازدواج به دلیل پول باشد. هزینه طلاق هال از جگر, ۴۰ میلیون دلار بود,

 

پس واقعا نیازی به پول نداشت. او به مجله ایندیپندنت گفت; “نمی خواهم بچه داشته باشم زیرا چهار فرزند دارم. و نمی خواهم کسی بر من ریاست کند چون همانگونه که می دانید خودم پول دارم.”

پولدارترین مردان جهان و همسران زیبایشان

لورن پاول

بعد از مرگ استیو جابز در سال ۲۰۱۱, لورن پاول, یکی از چهار زن ثروتمند و پنجاهمین فرد ثروتمند روی کره زمین با دارایی و سهام ۱۴٫۱ میلیارد دلار شد. لورن زمانی استیون را دیدار کرد که در حال تحصیل در رشته MBA در دانشگاه استنفورد بود. جابز آمد و در مورد نامزدی گفتگو کرد و او برای دیدار و قرار با او رفت.

 

او مثل جابز, گیاه خوار و کارمند سابق بانک سرمایه گذاری بود. بعد از سال ها قرار گذاشتن, این دو در مراسم مذهبی بودائی در پارک ملی یوسمتی کالیفرنیا ازدواج کردند.

پولدارترین مردان جهان و همسران زیبایشان

اما همۀ ثروت لورن ارثیه نبود. طبق گزارش خبرگزاری فوربس, دارایی خالص او, ۲۰٫۹ میلیارد دلار هست و این دارایی به دلیل کار با Collective and College Track امرسون بود. در سپتامبر ۲۰۱۵, او ۵۰ میلیون دلار به پروژه XQ بخشید; پروژه ای به نام /مدرسه ممتاز/, پروژه ای بود که شرکت کنندگان را تشویق به گسترش برنامه درسی دبیرستان می کرد.

 

لوسی ساوت ورت

لوسی ساوت ورت با یکی از بنیان گذاران گوگل به نام لری پیج در سال ۲۰۰۷ ازدواج کرد که دارایی خالص او طبق گزارش فوربس, ۴۴ میلیارد دلار هست. ساوت ورت و پیج در دانشگاه استنفورد همدیگر را دیدار کردند که لوسی در حال تحصیل برای اخذ مدرک دکترا در رشته بیوانفورماتیک بیوپزشکی بود. این دو در جزیره نکر کارائیب , جزیه ای که مالک آن ریچارد برنسون بود, ازدواج کردند.

پولدارترین مردان جهان و همسران زیبایشان

ساوت ورت, به طور آشکاری, گوشه گیر هست, اما می دانیم که از زمان ازدواج شان, انها صاحب دو فرزند شدند و لوسی در کار بشردوستانه خانواده بسیار درگیر شد. در سال ۲۰۱۴, پیج در صفحه گوگل پلاس خود اعلام کرد که او و لوسی, ۱۵ میلیون دلار برای مبارزه با ابولا از طریق آلبوم خصوصی اهدا کرده اند.

 

سوزان دل

در سال ۱۹۸۸, سوزان لیبرمن سرزنده و خوشحال, در حال کار در بنگاه املاک در آستین تگزاس بود که مایکل دل را دیدار کرد, پسری که فروش کامپیوترهای خود را در اتاق خوابگاهش در دانشگاه تگزاس نخست کرد. بعد از قرار دیدار ناهار, سوزان به پدر و مادرش گفت که مایکل, /بهترین کسی بوده که تاکنون دیدار کرده هست/.

 

انها در سال ۱۹۸۹ زمانی که مایکل ۲۴ ساله و سوزان ۲۵ ساله بود ازدواج کردند. بعد از حدود سی سال, آن ها هنوز با هم و در کنار بنیاد مایکل و سوزان به نام دل میباشند.

پولدارترین مردان جهان و همسران زیبایشان

به دلیل درآمد حاصل از کامپیوترهای دل «ممکن هست نام آن را شنیده باشید», دارایی مایکل ۲۰٫۸ میلیارد دلار شد. موفقیت او می تواند به دلیل زن قدرتمندی باشد که کنار او در همۀ مراحل ایستاد. سوزان دل, به دلیل دوچرخه سواری در مسافت ۶۵ مایل؛ نگرش مشتاق و بشردوستانه اش و عاشق مد بودنش شناخته شده هست. او مدرکی از دانشگاه ایالت آریزونا در زمینه تجارت و طراحی مد دریافت کرد.

 

در سال ۲۰۰۳, او خط مد خود را راه اندازی کرد که نام آن, فی Phi بود اما فقط چند سال دوام آورد. او گفت که خط مد او خیلی قدیمی بود. او بعداً بوتیک اش را در آستین افتتاح کرد اما این بوتیک هم بسته شد.

 

میراندا کر

گذشته از اینکه میراندا کر, مدیر عامل شرکت اسنپ چت به نام ایوان اشپیگل را در سال ۲۰۱۵ دیدار کند, مدل برند ویکتوریاز سیکرت بود, و هنوز درد جدایی و طلاق از بازیگر, ارلاندو بلوم را داشت که از او یک پسر به نام فلین داشت. او به مجله ال کانادا در نوامبر ۲۰۱۶ گفت; “زمانی که من و اورلاندو جدا شدیم, من واقعا افسردگی بدی گرفتم. «این زوج در سال ۲۰۱۳ جدا شدند». من هیچگاه گودی این حس یا حقیقت آن را درک نکردم زیرا واقعا فرد شادی بودم.”

پولدارترین مردان جهان و همسران زیبایشان

جدایی کر از بلوم قطعا, دلیل کم اهمیتی داشت که یکی از این دلایل, پیوستن به جاستین بیبر و اولین درگیری بین بیبر و بلوم بود. دلیل جدایی, ارتباط با اشپیگل, در یک مسیر سنتی تر بود. شما می پرسید مگر چقدر سنتی بوده هست؟ طبق گزارش فوربس, اشپیگل, جوان ترین مدیر عامل شرکت شد زمانی که شرکت اسنپ چت شروع به تجارت در ماه مارس ۲۰۱۷ کرد و یکی از جوان ترین میلیاردها با دارایی برآورد شده ۴ میلیارد دلار بود.

 

سلما هایک-پینو

سلما هایک, یک بازیگر مفید بود گذشته از اینکه شروع به قرار گذاشتن با بازرگان فرانسوی به نام فرانسوا-هنری پینو در سال ۲۰۰۶ کند. نمی توان به زنی که نامزد دریافت جایزه اسکار سال ۲۰۰۳ هست نگاه نکرد. این احتمالاً یکی از دلایل او برای حفظ مدیریت استقلال مالی اش بعد از رشد حساب بانکی اش

 

به میلیاردها دلار هست. هایک در سال ۲۰۱۱ به ردباک «از طریق مجله هفتگی آمریکا» گفت; “من به سختی کار می کردم, من زندگی ام را خودم ساختم و عاشق آن هستم. دوست دارم تا استقلال مالی داشته باشم. هیچگاه نمی خواهم کاملا به کس دیگری وابسته باشم.

پولدارترین مردان جهان و همسران زیبایشان

گرچه, درحالی که با یکی از مردان ثروتمند دنیا ازدواج کرد «دارایی ۲۲٫۹ میلیارد دلار», قطعا پیشرفت خود را داشت, و هایک پذیرفت که ارتباط آن ها کامل نیست. در واقع, زمانی که به جیمی فالون در سال ۲۰۱۷ گفت, او فکر می کرد که شوهرش با زنی به نام النا ارتباط دارد, و بعداً معلوم شد که این شخص فقط یک نرم افزار یادگیری انگلیسی به نام السا بود. روابط و تلفن ها. اوه- سلما, همۀ ما این چیزها را تجربه کرده ایم!

 

آسترید بافت

طبق گزارش روزنامه انگلیسی گاردین, وارن بافت؛ همسر آینده خود؛ آسترید منکز را در کلوپ شبانه اوماها, نب, دیدار کرد. او در حال کار بعنوان پیشخدمت در آنجا بود و همسر اول او, سوزان بافت, در اینجا آواز می خواند. از این رو, یکی از عجیب ترین مثلث های عشق در تاریخ رقم خورد که گفته می شود تا مرگ سوزان در سال ۲۰۰۴ ادامه یافت.

 

طبق مجله گاردین, سوزان و آسترید, قرن ها میلیاردرهای مشهوری بودند. تبلوید میگفت; “با افزایش ثروت بافت, سوزان بافت, به کار مدیریت بنیاد خیریه همسرش, پرداخت.” وارن زمان زیادی را با همسرش گذراند – آن ها اغلب در کار با هم ظاهر می شدند. درضمن, منکز برای دیدن او می آمد,

 

بدون اینکه اثری از حسادت وجود داشته باشد و گاهی اوقات تبسم هم می زد, با او گفتگو می کرد و دستش را می گرفت. گاردین ادعا کرد که این سه نفر حتی برای هم کارت تبریک کریسمس با امضای وارن؛ سوزی و آسترید می فرستادند.

پولدارترین مردان جهان و همسران زیبایشان

دو سال بعد از مرگ سوزان, وارن با منکز ازدواج کرد. با اینکه دارایی خالص وارن در حدود ۷۵ میلیارد دلار بود او به شیوه زندگی سطح پایین خود ادامه داد و عروسی بدون هزینه زیادی برگزار کرد. مجله گاردین نوشت; “هیچ تخت طلایی, شامپاین یا مجسمه یخی در عروسی سال نبراسکا وجود نداشت.

 

داماد, لباس کار روزمره اش را پوشید, حلقه انها, انگشتر خریداری شده با تخفیف از شرکت جواهرسازی خودش بود و پذیرایی, غذایی در رستوران بونفیش گریل, و یک سری غذای دریایی آمریکایی بود.”

 

جوآن برانسون

در مورد مردانی شنیده اید که کار زیادی انجام می دهند تا به دختری که می خواهند برسند, حکایت چگونگی ازدواج ریچارد برانسون با جوآن بامزه هست. طبق پست های وبلاگ نوشته شده توسط برانسون, این میلیاردر, در توری در سال ۱۹۷۸ در جزیره نکر, جزیره ای که در نهایت آن را خرید – با همسرش آشنا شد.

 

 به گزارش پارس ناز “من آن هفته دو بار عاشق شدم – یک بار زمانی که هلی کوپتر ما بالای آب های فیروزه ای و سواحل شن های سفید جزیره نکر پرواز می‌کرد «عاشق جزیره شدم» و بار دیگر زمانی که تبسم دختری زیبا در کنار خودم در این سفر را دیدم. در کل ما اطراف جزیره گشتی زدیم و در مورد تبدیل این مکان برای نوازندگان, رویا پردازی کردیم.”

پولدارترین مردان جهان و همسران زیبایشان

هزینه خرید این جزیره, ۶ میلیون دلار گزارش شد. با این که ریچارد دارای ثروتی در حدود ۵٫۱ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۷ بود, اما آن زمان نمی توانست هزینه خرید این جزیره را تهیه کند. در ادامه حکایت, او برای کم کردن قیمت تا «۱۸۰۰۰۰ دلار» سال بعد با این شرط مذاکره کرد که آن را تبدیل به مکانی برای معاشرت کند. او و جوآن پیوند خود را ۱۱ سال بعد در سال ۱۹۸۹ در این جزیره جشن گرفتند.

 

 

[ad_2]

لینک مطلبپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *