چند توصیه درباره مسافرت با وسیله حمل و نقل عمومی

“پایگاه اینترنتی روبات سورنا”:

چند توصیه درباره مسافرت با وسیله حمل و نقل عمومی

چند توصیه درباره مسافرت با وسیله حمل و نقل عمومی 

خانم ها و آقایان اگر قصد دارید تا با وسایل حمل و نقل عمومی مثل قطار و اتوبوس به مسافرت بروید ما به شما چند پیشنهاد خوب می‌کنیم. رفتن به مسافرت یکی از پر هیجان ترین دوران زندگی هر فرد می باشد اگر قصد دارید که برای رفتن به سفر از وسایل نقلیه ای مثل اتوبوس و قطار بهره گیری کنید برای داشتن سفری راحت و بهتر نکاتی را برای مسافران اتوبوس و قطار یادآوری می‌کنیم .

 

سعی کنید بلیت اتوبوس و قطار را از مراکز معتبر و یک هفته گذشته از رفتن به سفر تهیه کنید.اگر از آن دسته افراد هستید که در وسیله نقلیه پس از مدتی دچار سرگیجه و حالت تهوع میشوند سعی کنید در صندلی هایی که خلاف جهت حرکت اتوبوس یا قطار میباشند، ننشینید و کتاب یا مجله نخوانید .در هنگام توقف اتوبوس یا قطار حتما از ماشین پیاده شوید

 

قدم بزنید و نفس عمیق بکشید و نوشیدنی میل کنید . نیاز دارید تا خون در بدنتان جریان پیدا کند و این مدت طولانی بی حرکت بودن پاها موجب جمع شدن خون در پاها می‌شود .هیچگاه در اتوبوس یا قطار بیش از حد تنقلات و مواد خوراکی مصرف نکنید .بخصوص در مورد کودکان که سعی شود به آنها تنقلات ندهید .

 

 به گزارش پارس ناز اگر مایلید در مقصد خودروی خودتان را داشته باشید در هنگام مراجعه برای خرید بلیت اضافه بر تهیه بلیت برای خود بلیت حمل ماشین با قطار نیز دریافت کنید گرچه بهای بلیط حمل ماشین با واگن ویژه تقریبا ۳ تا ۱۰ برابر قیمت بلیط خودتان تمام می‌شود.اگر سفر با قطار را گزینش کردید

 

دقت داشته باشید لوازمی که به همراهتان میبرید اکثر از ابعادهفتاد وپنج سانتی متر و وزن اکثر از سی کیلوگرم نباشند و گرچه به تناسب فضا میتوانید تمام وسایل مورد علاقه را با خود همراه داشته باشید . همراه داشتن موادمحترقه، آتش‌زا، مریضی‌زا، بدبو، مایعات روغنی و لبنی، قاچاق، سمی، شکستنی و… ممنوع هست.

 

 

[ad_2]

لینک مطلبپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *