گران ترین کفش های زنانه جهان را بشناسید +عکس

“پایگاه اینترنتی روبات سورنا”:

گران ترین کفش های زنانه جهان را بشناسید +عکس

گران ترین کفش های زنانه جهان را بشناسید +عکس 

بعضی اوقات به کار بردن جواهرات و مدلهای خاص در کفش ها،قیمت انها را تا میزان بسیار زیادی افزایش میدهد که در این مقاله به معرفی آنها میپردازیم. بارها شنیده اید پا قلب دوم بدن هست و باید در مراقبت از انها کوشید، اما آیا واقعا به این موضوع دقت کرده اید که بهره گیری از کفش مناسب می‌تواند بر سلامت شما چه تاثیری داشته باشد؟

 

چون اگر برای مدت طولانی از کفش نامناسب بهره گیری کنید، بدون تردید مشکلاتی همچون دردهای کمر، انحراف انگشتان پا یا مشکلات پوستی در ناحیه پا برای شما به وجود خواهدآمد.به طور کلی، با دقت به فصول گوناگون، کفش های گوناگونی در بازار وجود دارد. در دنیای امروزی تعداد زیادی از افراد، مخصوصا قشر جوان،

 

به مدگرایی و خاص بودن تمایل بیشتری پیدا کرده اند و بعضی از انها هزینه های گزافی را برای پوشاک خود پرداخت میکنند. برای تعداد زیادی از افراد که کاربردپذیری و اولویت در زندگی آنها اهمیت دارد کفش وسیله ای هست که از آن برای محافظت از پا در مقابل گرما و سرما و پیشگیری از آسیب رسیدن به پا بهره گیری می‌شود.

 

از مریلین مونرو نقل میکنند که گفته هست: «به هر دختر کفشی مناسب بدهید تا جهان را فتح کند!» شاید فکر کنید مریلین غلو میکند، اما سبک پردازان و طراحان مشهور جهان هم تاکید کرده اند که میتوان یک فرد شیک و متفاوت را در درجه اول از روی مدل موهایش و در درجه دوم از روی کفش او شناخت.

 

وقتی کفشی مرغوب، با ساده ترین لباس هماهنگ می‌شود، حال و هوای تیپ شما را دگرگون می‌کند و به آن کیفیتی و جلوه ای مرغوب و اعلا می بخشد، در حالی‌که فاخرترین و گرانترین لباس ها، اگر با کفشی کهنه یا نامناسب هماهنگ شوند، در دید بیننده چیزی بیش از یک دست لباس کهنه و مندرس به نظر نخواهدآمد.

 

بعضی روان شناسان معتقدند حس شیرین پوشیدن یک جفت کفش تخت مرغوب «ویس» به همراه شلوار جین، یک جفت کفش پاشنه بلند کرم رنگ «ناین وست» برای بهره گیری روزمره و یک جفت بوت بلند مشکی «چارلز اند کیت» برای میهمانی را با کمتر لذتی در جهان می‌توان مقایسه کرد.

 

ستاره های سینما یا دیگر اشخاص مشهور در مراسم های گوناگون با کفش های گرانبهایشان هوش از سر می ربایند، اما چنین نیست که پیدا کردن این کفش ها برای یک شخص عادی مثل قیمت شان افسانه ای باشد. هر فردی میتواند صاحب یک جفت یا چندین جفت از این کفش های رویایی باشد؛ لزومی هم ندارد. مریلین مونرو یا ملکه باشد، کافی هست فقط بتواند قیمت نجومی این کفش ها را بپردازد.

 

معمولا در استان تهران اغلب افراد برای خرید کفش های مرغوب و نسبتا گران به بازار سپهسالار میروند. معمولا قیمت گران ترین کفش ها در سپهسالار از چندصد هزار تومان تجاوز نمی‌کند، اما مراکز خرید انگشت شماری هم در استان تهران میباشند که می‌توان در انها کفش های چندمیلیون تومانی را پشت ویترین مغازه ها دیدن کرد؛

 

از جمله چنین مراکزی مرکز خرید «سام سنتر»، در خیابان فرشته، هست. گرچه بعضی مشتریان هم با این کفش ها راضی نمی‌شوند و مشابه های گران تر را از روی کاتالوگ سفارش می‌دهند که در ایتالیا یا فرانسه مخصوص او دوخته و ارسال شود.قطعا همانگونه که هی ارزانی ای بی حکمت نیست، هیچ گرانی ای هم بی علت نیست. وقتی یک جفت کفش با کیفیت و مرغوب میپوشید، نه تنها در چشم دیگران شیک پوش به نظر میرسید در آن کفش ها راحت خواهیدبود!

 

کفش مرغوب و گرانقیمت، به پاهای شما احساس راحتی میدهد؛ مثلا خانم هایی که در کفش پاشنه بلند پاهایشان اذیت میشود، اگر کفش های پاشنه ده سانتی «ناین وست» را بپوشند، پاشنه های ده سانتی این کفش به آنها حس امنیت و راحتی پاشنه پنج سانتی را میدهد. این کفش را میتوانید به مبلغ پنج میلیون تومان خریداری کنید و از پوشیدنش احساس راحتی کنید و لذت ببرید.

 

همچنین اگر اهل ورزش هستید و میخواهید یک کتانی بینظیر بپوشید، کتانی های «دانک پاریس» برند «نایک» ««Nike Dunk Paris Editio»» به قیمت ۱۰ میلیون تومان برای خرید وجود دارد. معمولا قیمت کفش های زنانه در بازار لاکچری، در مقایسه با کفش های مردانه، به علت ساختارشان چند برابر هست. در ادامه گران ترین کفش های جهان راکه اغلب زنانه میباشند معرفی می‌کنیم.

 

این کفش های زنانه در رده گرانقیمت ترین به شمار می‌آیند و این گرانی به علت سنگ یا الماس گران قیمتی هست که در تولید انها به کار رفته هست.

 

Diamond Dream Stilettos by Stuart Weitzman- $500,000

گران ترین کفش های زنانه جهان را بشناسید +عکس

یکی از گرانقیمت ترین کفش های زنانه «Diamond Dream Stilettos» هست که طراح مشهور استورات وِیتس من آن را ساخته استو آنیکا نانی رُز مشهور آن را برای مراسم اسکار بهره گیری کرد. این کفش ارزشی به مبلغ ۵۰۰ هزار دلار دارد. در نوک این الماسی ۱۴۲۰ عیار با قاب پلاتین به کار رفته که آن را بسیار شیک و خوشگل کرده هست.

 

دونوار الماس مثل در بالای کفش قرار دارد و در سرتاسر انگشتان پا دو بند نقره ای رنگ قرار گرفته که آن را به کفشی جذاب و جذاب برای خانم ها تبدیل کرده هست.

 

Ruby Slippers by the ‘Wizard of OZ’- $۶۱۲,۰۰۰

گران ترین کفش های زنانه جهان را بشناسید +عکس

این کفش به «کفش جادوگر شهر اُز» مشهور هست. در طراحی این نوع کفش از الماس یا سنگ های گرانقیمت خاصی بهره گیری نشده و تنها پولک های قرمزی در سرتاسر کفش و سه مهره براق و درخشان بر رویه آن به کار رفته هست. اساسا تهیه این نوع کفش راحتی مقرون به صرفه نیست

 

و تنها علت گران بودن این نوع کفش آن هست که شخصیت های محبوب در فیلم ها معمولا از این نوع کفش بهره گیری میکنند.. این کفش ارزشی به مبلغ ۶۱۲ هزار دلار دارد.

 

Marilyn Monroe by Stuart Weitzman- $1 Million

گران ترین کفش های زنانه جهان را بشناسید +عکس

این کفش را هم استوارت وِیتس من طراحی کرده هست و با ارزشی به مبلغ یک میلیون دلار جزو کفش های لوکس و گرانقیمت جهان هست. کفش «مریلین مونرو» برای اولین بار روی فرشی قرمزرنگ به مبلغ یک میلیون دلار به حراج گذاشته شد و رجینا کینگ در سال ۲۰۰۵ در مراسم اسکار از این نوع کفش بهره گیری کرد. این نوع کفش با پارچه ساتن گل رز مثل، به همراه یک دسته سنگ کریستال درخشان، به صورتی ظریف و جذاب تریین شده هست.

 

Retro Rose Pumps by Stuart Weitzman- $1 Million

گران ترین کفش های زنانه جهان را بشناسید +عکس

کفش «Retro Rose Pimps» را هم استوارت وِیتس من مشهور طراحی کرده هست. این کفش جزو باکیفیت ترین و سرشناس ترین کفش هاست که از آن می‌توان در همه ی جا بهره گیری کرد. انچه این کفش ها را جذاب و جذاب کرده الماس زیبای ۱۰۰ عیاری هست که در آن به کار رفته هست. بانوی زیبای هالیوودی دیابلو کُدی برای دریافت اسکار ۲۰۰۸ خود ازاین کفش روی فرش قرمز بهره گیری کرد.

 

Ruby Stilettos by Stuart Weitzman- 1.6 Million

گران ترین کفش های زنانه جهان را بشناسید +عکس

طراح این کفش هم استوارت ویتس من هست. این کفش ارزشی به مبلغ یک میلیون و ۶۰۰ هزار دلار دارد. طرح به کار رفته در این کفش ساتن قرمز رنگ در کف آن و ۶۰۰ یاقوت قرمز رنگ هست که وزنی حدود یک پوند دارند. جذابیت و زیبایی و گرانقیمت بودن این نوع کفش بسیار آشکار هست. هنوز هیچ فرد مشهوری این کفش را نپوشیده هست.

 

Platinum Guild Stiletto by Stuart Weitzman- $1.09 Million

گران ترین کفش های زنانه جهان را بشناسید +عکس

این کفش بسیار خوشگل و شیک و پرزرق و برق هست که آن را هم استوارت ویست من طراحی کرده هست. «Platinum guild stilettos» برند تجاری کمیابی هست که در کفش هایش تسمه های چرمی پلاتین و الماس های روکش دارد ۴۶۴ عیار روی تسمه ها بهره گیری شده هست. تسمه های پلاتینی به کار رفته این کفش ها را به گرانقیمت ترین کفش های جهان تبدیل کرده هست که ارزشی به مبلغ یک میلیون و ۹۰ هزار دلار دارند.

 

به راحتی میتوان از الماس به کار رفته در این کفش ها بهره گیری کرد و در صورتی که تمایل نداشتید برای مجالس غیررسمی از آنها بهره گیری کنید، می‌توانید آنها را از روی کفش ها بردارید. پلاتین های به کاررفته در کفش ها هم طرحی خاص دارند. لورا هِیرینگ در شب اسکار خود این کفش را بهره گیری کرد.

 

Cinderella Slippers by Stuart Weitzman- $2 Million

گران ترین کفش های زنانه جهان را بشناسید +عکس

کفش Cinderella Slippers از جنس پلاتین نقره ای رنگ هست و ۵۶۵ گرم طلای ۵۵ عیار دارد که به صورت نواری در اطراف کفش قرار گرفته اند. این کفش جزو جدید ترین و حیرت انگیز ترین کفش هایی هست که استوارت ویتس من طراحی کرده هست. این کفش ارزشی به مبلغ دو میلیون دلار دارد. آلیسون کراوس در سال ۲۰۰۴ برای دریافت جایزه اسکار خود از این کفش بهره گیری کرد.

 

Tanzanite Heels by Stuart Weitzman- $2 Million

گران ترین کفش های زنانه جهان را بشناسید +عکس

این مدل کفش چشمگیر کاری گروهی از ویتس من و اِدی لِ وی، طراح شهور جواهر، هست. این کفش از چرم نقره ای رنگ هست و مچ بند مخصوص پا در پشت کفش دارد که طرح آن شبیه گردنبند هست. پابند این کفش با الماس ۲۸ عیار و سنگ زیبای آبی رنگ ۱۸۵ عیار پوشیده شده هست و قیمت آن ارزشی به مبلغ دو میلیون دلار دارد.

 

Ruby Slippers by Harry Winston- $3 Million

گران ترین کفش های زنانه جهان را بشناسید +عکس

 به گزارش پارس ناز طرح این کفش برگرفته از طرح دوروتی رابی هست. در این کفش از جواهرات سنگین بهره گیری شده و هنرمندانمشهور نیز از این کفش بهره گیری می‌کنند. وینستون این کفش را به یکی از هنرمندان مشهور تقدیم کرد. شایان ذکر هست که بگوییم در طرح این کفش یاقوت هایی به ارزش ۱۳۵۰ عیار و الماس ۵۰ عیار، همراه با سنگ های خوشگل به کار رفته هست.

 

Rita Hayworth heels by Stuart Weitzman- $3 Million
گران ترین کفش های زنانه جهان را بشناسید +عکس

این کفش طرح منحصر به فردی دارد که در تولید آن از سنگ هایی مثل یاقوت سرخ و الماس بهره گیری شده هست. قسمت پنج پای این کفش به صورت باز و باقی قسمت های انگشتان پوشیده ساخته شده هست. این کفش را اولین بار ریتا های ورث در فیل «رستگاری در شاوشنگ»، به همراه دختر شاهزاده بانو یاسمین آقاخان بهره گیری کرد.

 

 

[ad_2]

لینک مطلبپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *